KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713050
nr 1271 3050
Olle Tandberg
(1885-1952), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1931. Olja på pannå, 34x31 cm
Olle Tandberg, svensk målare född 1885, död 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:25:02
17/8 21:07:07
250 kr
24/8 16:58:26
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm